AKTUALNOŚCI

icon15/12/2018

Diana

Promocja tomiku Andrzeja Waszkiewicza [FILM+GALERIA]

7.12. w Bibliotece Miejskiej w Bytowie odbyła się promocja tomiku poezji „po co” autorstwa Andrzeja Waszkiewicza. Więcej w aktualnym wydaniu „Kuriera”.  

IMPREZY

icon14/12/2018

Diana

Kiermasz w Borzytuchomiu i jarmark w Lipnicy [FILM+GALERIA]

9.12. w Borzytuchomiu odbył się kiermasz świąteczny. Tego samego dnia na jarmark zaproszono do Lipnicy. Więcej w aktualnym wydaniu „Kuriera”.  

AKTUALNOŚCI

icon13/12/2018

Diana

Bytowiacy na starej fotografii [FILM+GALERIA]

10.12. po raz siódmy w Muzeum Zachodniokaszubskim mogliśmy oglądać wystawę ze zdjęciami bytowiaków przygotowaną przez Jolantę Turzyńską.Więcej w dzisiejszym wydaniu „Kuriera”.  

AKTUALNOŚCI

icon12/12/2018

Diana

Total, a może inna…ekonomiczna

Trwa generalna przebudowa stacji paliw przy ul. Prostej w Bytowie. Zamontowano już nowe zbiorniki, trwa remont pawilonu handlowego. W lutym może tam ruszyć sprzedaż paliw. – Wszystkie koncerny, którym zaproponowaliśmy sprzedaż paliw pod ich marką, podjęły negocjacje. Chcemy jak najszybciej zakończyć rozmowy – mówi Michał Szultka z Romgazu w Konarzynach. Firma już prowadzi kilka stacji w regionie m.in. pod szyldem francuskiego koncernu Total. Przeszkody formalne sprawiły, że uruchomienie nowej stacji paliw w Bytowie przesunęło się w czasie. Wygląda na to, że przy ul. Prostej będziemy mogli zatankować na początku przyszłego roku. – W tym tygodniu zamontowaliśmy nowe zbiorniki. Ruszyła też modernizacja obiektu. Chcemy, [...]

AKTUALNOŚCI

icon11/12/2018

Diana

Rozśpiewani harcerze [FILM+GALERIA]

8.12. w Bytowskim Centrum Kultury odbył się po raz kolejny Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej. Więcej w czwartkowym wydaniu „Kuriera”.      

SPORT

icon11/12/2018

Daniel

Biegali i maszerowali dla Karolinki

Na bytowskim stadionie odbył się Charytatywny Bieg i Marsz Mikołajkowy dla Karolinki. Na starcie stanęło 219 joggerów i amatorów maszerowania z kijkami. Przede wszystkim z wpisowego, ale także z licytacji, loterii oraz kiermaszu ciast i książek udało się zebrać 10985,87 zł! Więcej w gazetowym wydaniu „Kuriera”.

banner
banner
banner
banner
banner
banner

ARCHIWUM PDF