AKTUALNOŚCI

icon21/03/2019

Diana

Powiatowy Przegląd Piosenki Szkolnej w Parchowie [FILM+GALERIA]

14.03. w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Parchowie odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Szkolnej. Więcej w dzisiejszym wydaniu „Kuriera”.  

AKTUALNOŚCI

icon20/03/2019

Diana

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Bytowie [FILM+GALERIA]

19.03. sala Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych pękała w szwach. Odbyły się tam Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. Więcej w jutrzejszym wydaniu „Kuriera”.  

SPORT

icon19/03/2019

Daniel

W Tuchomiu grały unihokeistki

W sali sportowej szkoły w Tuchomiu w ramach Pomorskiej Ligi Unihokeja walczyło 9 drużyn młodziczek. Dziewczęta z Prometeusza Tuchomie wygrały 2 mecze i jeden przegrały, dzięki czemu awansowały na 6 miejsce w tabeli. Ich koleżanki z Feniksa Kramarzyny zanotowały 2 zwycięstwa i remis, co w efekcie pozwoliło im uplasować się na czele tabeli. Drużynę prowadzoną przez Beatę Richter czeka jeszcze jeden turniej, w którym 5 najlepszych ekip ligi zagra o 3 miejsca premiowane awansem do mistrzostw Polski młodziczek. Więcej w czwartek 21.03. w papierowym wydaniu “Kuriera Bytowskiego”.

AKTUALNOŚCI

icon19/03/2019

Diana

X Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness [FILM+GALERIA]

16.03. w Kompleksie Basenowo-Rekreacyjnym „Nimfa” w Bytowie odbyły się X Otwarte Mistrzostwa w Kulturystyce i Fitness. Więcej w czwartkowym wydaniu „Kuriera”.  

AKTUALNOŚCI

icon18/03/2019

Diana

Międzyzakładowy Konkurs Fryzjerstwa Uczniów Rzemiosła w Bytowie [FILM+GALERIA]

17.03. w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie odbył się Międzyzakładowy Konkurs Fryzjerstwa Uczniów Rzemiosła. Więcej w czwartkowym wydaniu „Kuriera”.  

AKTUALNOŚCI

icon17/03/2019

Diana

Pierwszy na Pomorzu

Kolejne sklepy zostaną otwarte przy ul. Przemysłowej w Bytowie. W nowym parku handlowym znajdą się m.in. Pepco, Rossmann, KiK, CCC czy Media Expert. Vendo Park jest 11 w Polsce inwestycją Trei Real Estate Poland. Ta należy do niemieckiej grupy Tengelman. Pod marką Vendo Park grupa rozwija, buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji. Ten w Bytowie jest pierwszym na Pomorzu. Jego otwarcie przewidziano na 28.03. na godz. 13.00. Wystąpić ma zespół Enej.

banner
banner
banner
banner
banner
banner

ARCHIWUM PDF