AKTUALNOŚCI

Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!

photo

icon16/05/2018

Wojtek

Kochasz swoją miejscowość? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy na stronie www.kurierbytowski.com.pl, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie? W gminach rejonu bytowskiego zrealizowano wiele inwestycji z pomocą środków unijnych. Podpowiadamy. W Bytowie to m.in. budowa sali gimnastycznej z zapleczem dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, zagospodarowanie terenów nabrzeży rzeki Bytowy i remont kościoła św. Katarzyny, rewitalizacja Placu Kardynała Wyszyńskiego i ulicy Jana Pawła II w Bytowie, modernizacja budynku dawnej szkoły podstawowej przy ul. Podzamcze i powstanie Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami. Zrób zdjęcia, wybierz najciekawsze i wyślij na adres e-mail: konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018 r. z informacją, co przedstawia i gdzie zostało wykonane oraz podając nazwę swojej lokalnej gazety – „Kurier Bytowski”. Prace zostaną ocenione, a wyniki będzie można znaleźć przed 30 czerwca na stronie www.kurierbytowski.com.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której możesz zapoznać się z regulaminem konkursu.

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.
Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

banner
banner
banner

ARCHIWUM PDF